O nás

O SPOLOČNOSTI DREVOMONT

Firma DrevoMont sa zaoberá predajom a montážou drevených stavieb, ako sú záhradné chatky, rekreačné chaty, prístrešky k domu, terasy na mieru carport, garáže,  krovy  ale predovšetkým montované a zrubové rodinné domy.

Ako majiteľ firmy  tieto stavby zároveň  montujem, a preto vždy dohliadam, aby práca bola vykonaná včas, kvalitne a aby zákazník bol nadmieru spokojný. V tejto oblasti podnikám viac ako 25 rokov, z toho 12 rokov som pôsobil v zahraničí.

Po rokoch spolupráce s firmou Drevodom Orava s.r.o. v Podbieli na Orave, sme sa rozhodli otvoriť v Prešove, kde pôsobím a žijem, pobočku firmy. Na Levočskej ulici sme zriadili menšiu expozíciu zrubovej rekreačnej chaty Andrea a iných produktov. Zastrešujeme nielen predaj, ale hlavne  montáže  rôzných drevostavieb v rámci Prešovského kraja, ale aj celého Slovenska. Zároveň poskytujeme služby aj náročnejším klientom – NÁVRH, PREDAJ A MONTÁŽ NA MIERU VYSKLADANÝCH STAVIEB podľa želaní zákazníka.

PREČO BY STE SA MALI ROZHODNÚŤ PRE DREVOSTAVBU?

Drevodomy svojim obyvateľom ponúkajú skutočne zdravé a ekologické bývanie. Pár dôkazov, že bývanie v drevenom dome má svoje výhody.
Z

Drevo je trvalo obnoviteľný zdroj.

Z

Veľkou výhodou drevostavieb je rýchlosť výstavby. Tá úzko súvisí aj so zdravým obytným prostredím. Drevodomy totiž, na rozdiel od ostatných konvenčných stavieb, vznikajú suchou cestou.

Z

Mnohí sa boja, že drevo ľahko podľahne vlhkosti. To sa, samozrejme, týka nesprávne ošetrených a zhotovených drevených prvkov. V skutočnosti dokáže drevo držiavať vlhkosť vzduchu v interiéri v optimálnom rozpätí 40 až 60 percent.

Z

Drevo má nízku tepelnú vodivosť, čo mu prináša výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Interiér správne navrhnutej drevostavby sa môže vďaka tomu vyhriať aj do 30 minút a zároveň poskytovať príjemné teplo. Opäť podmienkou je vhodne zvolená skladba vonkajších stien, ale aj správne riešenie tepelnej izolácie v oblasti spojov, napríklad nosných stĺpov. Ide o miesta, v ktorých môžu vznikať tepelné mosty. V kvalitnej drevostavbe ľahko predídete tepelným stratám a ušetríte na energiách za vykurovanie. Drevostavba poskytuje svojim obyvateľom veľmi priaznivú a zdravotne neškodnú vnútornú klímu.

Spojte sa s nami

HAMAVISS, s.r.o.

ngincai@gmail.com

Napíšte nám